50. Návrh na známku
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika, datace: 2004
Šířka: 27,5 cm, výška: 18 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.05.2019 20:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč