52. Klobouk 20
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
několikanásobný barevný linoryt, signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 1/35
Technika: linoryt, datace: 1981
Šířka: 29,5 cm, výška: 39 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 03.03.2020 20:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč