53. Myšlenky
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 4/35
Technika: litografie, datace: 1969
Šířka: 29,5 cm, výška: 38 cm, rámování: volný liist
Konec dražby: 03.03.2020 20:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč