57. Národovectví
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
signováno vpravo dole
Šířka: 31 cm, výška: 31,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 03.03.2020 20:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč