6. New York

Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)

signováno a datováno v pravo dole
Technika: perokresba na kartonu
Šířka: 22 cm, výška: 20 cm, rámování: volně

Konec dražby: 03.03.2020 20:05 SEČ

Zbývá: 3d 21h 57m 39s

Vyvolávací cena: 500 Kč