8. Diplomka 1969

Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)

diplomová práce, předloha pro litografii, signováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1969
Šířka: 31 cm, výška: 31 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 03.03.2020 20:07 SEČ

Zbývá: 3d 21h 27m 45s

Vyvolávací cena: 650 Kč