8. Diplomka 1969
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
diplomová práce, předloha pro litografii, signováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1969
Šířka: 31 cm, výška: 31 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 03.03.2020 20:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč