Svatý Václav

Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: tempera
Šířka: 31,5 cm, výška: 27 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 13.05.2019 20:12

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč