9. Hry o Marii

Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1990
Šířka: 29 cm, výška: 30 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 03.03.2020 20:08 SEČ

Zbývá: 3d 21h 14m 35s

Vyvolávací cena: 650 Kč