Náměstí v Německu

Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)

signováno vpravo dole
Šířka: 42 cm, výška: 30 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 13.05.2019 20:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč