104. Tání
Autor: Jiří Pátík
(1947 Dubí u Kladna)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na malířské desce, datace: 1987
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 57 x 47 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 06.11.2018 19:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč