Cesta k moři

Autor: Milan Karaman
(1950 Ňagov, Slovensko)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na sololitu, datace: 1987
Šířka: 25 cm, výška: 35 cm, rámování: 44 x 34 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 06.11.2018 19:48 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč