9. E. Morelli - Tanec
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 74 cm, výška: 48 cm, rámování: 60 x 86 cm
Konec dražby: 02.08.2021 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč