9. Klisna - XL Formát

Nesignováno, rámováno v masivním zlaceném blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 76 cm, výška: 63 cm, rámování: 90 x 102 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 17.05.2021 20:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč