9. Klisna - XL Formát
Nesignováno, rámováno v masivním zlaceném blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 76 cm, výška: 63 cm, rámování: 90 x 102 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 17.05.2021 20:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč