9. Kvasnica - Krojovačky
signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 96 cm, výška: 57 cm, rámování: 76 x 115 cm
Konec dražby: 17.09.2019 19:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč