9. Marková - Zátiší s ovocem
Signováno vpravo dole, nerámováno
Šířka: 23 cm, výška: 21 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 18.05.2021 20:05 SELČ
Dosažená cena: 401 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (3)
částka | příhoz |