9. Marková - Zátiší s ovocem

Signováno vpravo dole, nerámováno
Šířka: 23 cm, výška: 21 cm, rámování: nerámováno

Konec dražby: 18.05.2021 20:05 SELČ

Aktuální cena: 1 Kč

Zbývá: 8d 9h 9m 59s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
1 Kč27.3.2021 18:50:05