9. Marková - Zátiší s ovocem

Signováno vpravo dole, nerámováno
Šířka: 23 cm, výška: 21 cm, rámování: nerámováno

Konec dražby: 18.05.2021 20:05 SELČ

Dosažená cena: 401 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (3)

částkapříhoz
401 Kč18.5.2021 19:48:19
201 Kč12.5.2021 23:34:10
1 Kč27.3.2021 18:50:05