Šeříky ve váze

nesignováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 55 cm, výška: 69 cm, rámování: 87 x 73 cm

Konec dražby: 17.04.2019 19:46

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč