9. Šeříky ve váze
nesignováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 55 cm, výška: 69 cm, rámování: 87 x 73 cm
Konec dražby: 17.04.2019 19:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč