9. Vojáci na koních
nesignováno, na okrajích lehce znečištěno barvou
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 16 cm, výška: 19 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 23.06.2022 19:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč