Žena s košem

Autor: František Xaver Naske
(1884 Praha - 1959 Praha)

signováno vpravo dole, malba nečištěna, rám mírné oděrky
Technika: olej na plátně
Šířka: 73 cm, výška: 61 cm, rámování: 80 x 90 cm

Konec dražby: 07.12.2017 19:19 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 26 500 Kč