90. U vody
monogramováno vpravo dole tužkou pod paspartou, vlevo dole číslováno 115/120, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 23,5 cm, výška: 17 cm, rámování: 26,5 x 34,5 cm
Konec dražby: 21.07.2021 21:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč