824. Ulička na Starém Bukově
Autor: Antonín Ulrich
(1913 Praha - 1997 Ústí nad Labem)
signováno a datováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 33 cm, výška: 27 cm, rámování: 43 x 48 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 10.02.2020 20:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč