Zátiší

Autor: Zdeněk Sigmund
(1924 Praha - 2017 Pardubice)

Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Šířka: 46 cm, výška: 53,5 cm, rámování: 65 x 58 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 300 Kč