223. Větrný mlýn
Autor: Vilém Plozek
(1905 Brandýs nad Labem - 2001 Brandýs nad Labem)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Šířka: 41 cm, výška: 29 cm, rámování: 51 x 57,5 cm
Konec dražby: 22.07.2020 22:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč