Temné duše

Autor: Vilém Plozek
(1905 Brandýs nad Labem - 2001 Brandýs nad Labem)

signováno tužkou vlevo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 14,5 cm, výška: 20,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 11.05.2020 21:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč