123. U jezera

Autor: Per Eskilson
(1820 - 1872 Švédsko)

signováno vpravo dole, rámováno do původního blondel rámu, severoevropský autor
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 39 cm, výška: 32 cm, rámování: 50 x 57 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.12.2018 22:09

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč