66. Statek
Autor: Josef Jambor
(1887 Pohledec - 1964 Tišnov)
signováno a datováno vpravo dole tužkou, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1923
Šířka: 23,5 cm, výška: 16 cm, rámování: 22,5 x 30,5 cm
Konec dražby: 19.07.2021 20:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč