Kytice ve váze

Autor: I. Hořovský

signováno vlevo dole, malba nečištěna
Technika: olej na plátně
Šířka: 67 cm, výška: 74 cm, rámování: 85 x 79 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.11.2018 20:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč