92. Rámeček s čb. fotkou
dobový zlacený stojací rámeček s kabinetní černobílou fotografii atelieru Josef Faix, Praha
Šířka: 15,5 cm, výška: 25,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.12.2018 21:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč