91. Zamilovaná pošta
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na revesu věnování J. T. Blažka
Technika: akvarel, datace: 1938
Šířka: 30,5 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 24 x 33,5 cm
Konec dražby: 02.03.2020 20:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč