91. Zrcadlo
Bronzový rámový dekor
Šířka: 54 cm, výška: 52 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 20:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč