144. Podzim na vsi
Autor: František Motyčka
(1877 Budislav - ?)
signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno v blondel rámu
Datace: 1958
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 48 x 57 cm
Konec dražby: 25.11.2019 21:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč