144. Podzim na vsi

Autor: František Motyčka
(1877 Budislav - ?)

signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno v blondel rámu
Datace: 1958
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 48 x 57 cm

Konec dražby: 25.11.2019 21:52 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč