Bystřina v lese

Autor: František Motyčka
(1877 Budislav - ?)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 10 cm, výška: 12 cm, rámování: 30 x 25 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.02.2020 20:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč