122. Zátiší s štikou
Autor: Josef Semín
(1922 Praha - ?)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na malířské desce, datace: 1975
Šířka: 75 cm, výška: 52 cm, rámování: 56 x 80 cm
Konec dražby: 18.06.2019 21:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč