76. Slunečnice s jeřabinou

Autor: Josef Semín
(1922 Praha - ?)

signováno a datováno vlevo dole, malba nečištěna
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1976
Šířka: 50 cm, výška: 61 cm, rámování: 73 x 62 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 28.01.2019 20:48 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč