45. Bratislava
Autor: Elena Lazinovská
(1902 Beharovce, Slovensko - 2000 Bratislava)
signováno a datováno vvpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1956
Šířka: 60 cm, výška: 42 cm, rámování: 53 x 71 cm
Konec dražby: 06.11.2018 18:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč