74. Vesnice v zimě

Autor: Josef Urbánek
(1914 Dolní Studénky - 1980 Liberec)

signováno vlevo dole
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 71 cm, výška: 40 cm, rámování: 57 x 88 cm

Konec dražby: 28.01.2019 20:44 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč