381. japonská žena se sokolem

Autor: Josef Novák
(1902 Praha - 1987 Praha)

Signováno tužkou vpravo dole, knižní ilustrace na reversu označena válečným cenzurním razítkem
Technika: perokresba na kartonu, datace: 1943
Šířka: 25 cm, výška: 31 cm, rámování: 33 x 27 cm

Konec dražby: 14.07.2019 18:49 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč