26. Toreador
Autor: Josef Čapek
(1887 Hornov - 1945 Bergen, Německo)
Nesignováno, rámováno, zaskleno, paspartováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 13,5 cm, výška: 14,5 cm, rámování: 32,5 x 29,5 cm
Konec dražby: 10.05.2021 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč