63. Scéna čevená sedma
Autor: Josef Čapek
(1887 Hornov - 1945 Bergen, Německo)
Litografický plakát k scéně Červená sedma Arnošta Dvořáka. Návrh Josef Čapek.
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 42 cm, rámování: 49 x 38 cm
Konec dražby: 06.11.2018 19:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč