Kameny v horách

Autor: Lev Šimák
(1896 Všestudy - 1989 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 68,5 cm, výška: 47,5 cm, rámování: 60 x 80,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 16.05.2023 20:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 7 500 Kč