Cesta do lesa

Autor: Lev Šimák
(1896 Všestudy - 1989 Praha)

signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1987
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 60 x 79 cm

Konec dražby: 10.02.2020 18:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč