"Práce na kolejnicích"

Autor: Lev Šimák
(1896 Všestudy - 1989 Praha)

Signováno vpravo dole, volný list v paspartě
Technika: tuš
Šířka: 22 cm, výška: 26 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 03.05.2021 20:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč