135. Pražská ulička
Autor: Josef Vaic
(1884 Milavče - 1961 Praha)
signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 24,5 cm, výška: 28 cm, rámování: 53 x 43 cm
Konec dražby: 22.06.2022 19:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč