Mlýn - oboustranně

Autor: Josef Vaic
(1884 Milavče - 1961 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu první náčrt
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 20 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 12.12.2018 21:23 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč