29. Prašná brána
Autor: Josef Vaic
(1884 Milavče - 1961 Praha)
Signováno pod paspartou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 18 cm, výška: 26 cm, rámování: 36 x 28 cm
Konec dražby: 04.10.2021 20:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč