31. Pod mostem
Autor: Josef Vaic
(1884 Milavče - 1961 Praha)
Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 20 cm, výška: 15 cm, rámování: 31 x 39 cm
Konec dražby: 04.10.2021 20:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč