32. Praha v zimě
Autor: Josef Vaic
(1884 Milavče - 1961 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 69 cm, výška: 49 cm, rámování: 65 x 85 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 17.09.2019 20:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč