32. Praha v zimě

Autor: Josef Vaic
(1884 Milavče - 1961 Praha)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 69 cm, výška: 49 cm, rámování: 65 x 85 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 17.09.2019 20:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 300 Kč