Mostecká věž

Autor: Josef Vaic
(1884 Milavče - 1961 Praha)

Signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 40 x 50 cm

Konec dražby: 06.11.2018 19:11

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč