828. Mostecká věž
Autor: Josef Vaic
(1884 Milavče - 1961 Praha)
Signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 40 x 50 cm
Konec dražby: 10.02.2020 20:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč